Teden otroka

Tema letošnjega Tedna otroka je bil Prosti čas. Strokovne delavke vrtca smo otrokom ob tej priložnosti pripravile različne dejavnosti, ki so jim popestrili bivanje v vrtcu. Skozi gibalne igre na temo Jesen jih je popeljal Palček Gibalček. Izmenjali smo si vloge in izvedli Dan otroških želja. Ogledali smo si predstavo Ples v smeteh dijakinj vzgojiteljske SŠ Jesenice in nestrpno pričakovali kaj se skriva v Pikijevem kovčku. Največje doživetje za otroke pa so pripravil člani kulturnega društva igralska skupina viteza Gašperja Lamergerja. Ples grajske gospode v srednjeveških oblačilih so popestrili še mečevalci in seveda vitez, ki požira in bruha ogenj.

Pa še zanimivost: v skupini že nastopa tudi najmlajši član našega vrtca.
Ne le ob Tednu otroka, pač pa skozi celo leto, želimo vsem otrokom veselo in srečno otroštvo ter prijetno bivanje v vrtcu.