Peš v vrtec in druženje s starimi starši

V četrtek, 14.4. 2016 ob 9.30 uri vabimo stare starše v vrtec. Pridružili se nam bodo v igralnicah vnukov oziroma vnukinj. Skupaj se bomo igrali ljudske igre in prepevali ljudske pesmi. Lahko pa nas stari starši razveselijo z igro ali pesmijo njihovega otroštva. Ob druženju bi jim radi polepšali dopoldne, zato Vas prosimo, da v našem imenu posredujete vabilo njim.

O ozaveščanju otrok o pomenu zdravja, smo četrtek, 14.4. 2016 namenili dnevu ” Peš v vrtec”. Otroke bodo strokovne delavke počakale ob 7.30 pred Zdravstveno postajo na Selu in ob 7.30 na parkirišču med Breznico in Vrbo. Skupaj bomo odšli do vrtca. Za starše, ki jim ta oblika ni izvedljiva, bo strokovna delavka čakala otroke v vrtcu, po ustaljenem dnevnem redu.

grand-parents-day-comment-003