SVETOVNI DAN ZDRAVJA

Svetovnemu dnevu zdravja smo namenili posebno pozornost. V petek, 6.4.2018 se je nekaj otrok in staršev pridružilo akciji ” Peš v vrtec”. Strokovne delavke so otroke pričakale na parkirišču med Breznico in Vrbo ter pred Zdravstveno postajo na Selu.
Dopoldan pa smo gostili babice in dedke. Zbrali smo se na šolskem športnem igrišču in pod vodstvom društva “šole zdravja” izvedli jutranje razgibavanje. Po uvodnem pozdravu v.d. ravnateljice Mete Zupan in krajšemu kulturnemu programu otrok, smo se razdelili v štiri skupine. Glede na starost otrok in gibalne zmožnosti babic in dedkov, smo se razgibali v sončnem dopoldnevu. Ob koncu pa smo skupaj pojedlu zdravo malico – “eno jabolko na dan odžene zdravnika stran”.
Vse obiskovalce pa smo razveselili z lesenimi obeski za ključe.