PRAZNIČNI MESEC V VRTCU

Cin, cin, cin, zvončki pojejo … je odzvanjalo v vrtcu v mesecu decembru. Že v zadnjih dneh novembra smo pričeli z novoletnimi ustvarjalnimi delavnicami po skupinah, saj smo pripravljali izdelke za stojnico na dobrodelnem koncertu šolskega sklada in nadaljevali z ustvarjanjem za  praznično okrasitev vrtca. Vsi, od najmlajših do najstarejših, smo se trudili po svojih močeh – barvali, strigli, lepili in sestavljali kot palčki pomagalčki dobrim možem. Najbolj pa so se otroci razveselili snega in v zimskih radostih uživali do prve odjuge.

Naj dedek Mraz in babica Zima razveselita otroke z dobrinami, ki se jih ne da kupiti – snežinkami in radostjo z njimi ter časom s starši ob prebiranju slikanic, poslušanju pravljic, igranju družabnih iger, na sprehodih v naravi.