Select Page

V sredo, 25.1.2017, smo v baletni dvorani imeli drugo od treh delavnic Fit4Kid za otroke. Naša tema je bila tokrat zima in športi, ki jih lahko izvajamo pozimi. Ko so otroci rešili uganko o snežaku, smo se skupaj igrali igrico Kdo se boji »sneženega moža«. Nato smo se oblekli v zimsko opremo, si nadeli pancarje in smuči in izvajali vaje, katere so nam kasneje pripomogle pri različnih športih. Vadili smo smučarsko prežo, odskok iz skakalne mize, telemark, drsalni korak,… Ko smo bili dobro ogreti in pripravljeni, smo se lotili dela. Najprej smo se odpeljali v Planico in se preizkusili na velikanki. Naslednji šport je bil drsanje in moram reči, da jim je šlo odlično od nog. Ker pa je sedaj zapadlo že veliko snega tudi na Valvazorju, smo seveda potrenirali tudi sankanje….Med slalomskimi količki so že pravi profesionalci…prehiteli bi celo Tino Maze…Na koncu pa smo zapeli še pesmico o sneženem možu, se sproščali ob slušni vizualizaciji in ob tem naredili sneženega angelčka. Super je bilo!! Se vidimo naslednjič v Palčkovi deželi.

Dostopnost