Select Page

V oktobru smo se na prvi izlet podali na DPM-jev kostanjev piknik v Završnico. Najedli smo se kostanja, igrali smo se različne igre in do dobra preizkusili igrala. Novembra smo izkoristili, lepo in še dokaj toplo vreme. Povzpeli smo se do bližnjega Lovrenca. Iz vrha se nam je razprostiral prelep razgled na okoliške kraje. Že tradicionalno nas je v decembru obiskal poseben gost, tokrat je bil to g. Timotej Rajgelj. Predstavil nam je lik alpinista in njegovo opremo. Potem pa smo se s svetilkami odpravili še na krajši pohod. V januarju in februarju se je vreme nekoliko poigravalo z nami. Pa vendar smo zato imeli izlet v marcu  v prečudovitem, sončnem in toplem vremenu. Tokrat smo raziskovali Reber, saj so nam škrati pripravili različne naloge, od tega, da smo morali z vrvico izmeriti obseg drevesa, da smo z listi in voščenkami barvali lubje dreves, da smo iskali pare, iskali in opazovali male živalce in opazili eno veliko žival – gamsa in nenazadnje da smo škratom pomagali pri gradnji hiš za njihove družine.